(067)/(063)197-01-01

info@avtoanatomia.kiev.ua

Пн-Нд з 9:00 до 20:00

Пн-Нд з 9:00 до 20:00

Про нас

Автосервіс Avtoanatomia – повний цикл послуг СТО та шиномонтажу в Києві

Ми –команда фахівців, що володіють великим досвідом уремонті та обслуговуванні автомобілів, і готові використовувати всі свої знання і вміння, щоб допомогти вам усунути проблеми з вашим авто або запобігти їх виникненню! Наша спеціалізація – це комплекс послуг СТО (планове техобслуговування, діагностика, заміна технічних рідин і витратних матеріалів, ремонт двигуна, рульового управління та інших систем автомобіля), а також шиномонтаж. Усі роботи здійснюються на сучасному професійному обладнанні.

Ми завжди прагнемо підвищувати якість нашого сервісу, тому регулярно проводимо його оновлення і перевірку. Для більшої оперативності та зручності обслуговування співпрацюємо з надійними постачальниками запчастин і мастильних матеріалів.

У роботі ми керуємося принципом відкритості для клієнтів: готові продемонструвати власнику стан авто на будь-якому етапі робіт, а також надаємо детальний чек після виконання ремонту. Ми не нав’язуємо непотрібних послуг: пропонуємо тільки те, що дійсно необхідно у вашій ситуації.

Потрібен якісний ремонт авто?
Наші кваліфіковані майстри радо вам допоможуть!

Дзвоніть:

067 197 01 01
063 197 01 01

Або натисніть на кнопку нижче, щоб записатися на обслуговування або уточнити будь-які ваші запитання.