(067)/(063)197-01-01

info@avtoanatomia.kiev.ua

Пн-Нд з 9:00 до 20:00

Пн-Нд з 9:00 до 20:00

Найпростіше діагностувати подібне пошкодження транспортного засобу у зв’язку з наступними ознаками:

  • запах гару в процесі гальмування;
  • наявність жирних плям на гальмівному диску або барабані;
  • нетипове звучання гальмівних колодок в процесі гальмування.

Навіть при відсутності будь-якої з цих ознак, сальник, як і будь-який інший видатковий елемент, вимагає періодичної заміни, тому за цим вузлом автомобіля слід стежити на регулярній основі.
h2>НАШІ ЦІНИ

Послуга Ціна, грн
Заміна сальника півосі від 550

Як безпечно виконати заміну сальника півосі

Основна складність заміни даного конструктивного елемента полягає у тому, що для цього необхідно підіймати автомобіль на домкраті. Це відразу виключає варіант з виконанням ремонту самостійно. Крім цього, необхідно знімати колесо і маточину, що вимагає наявності інструментів і певних навичок досвідченого автослюсаря.

У зв’язку з цим краще довірити подібний тип ремонту професіоналам, які будуть гарантувати якість виконання робіт. Сам же процес заміни сальника півосі умовно виглядає наступним чином:

  • Демонтаж колеса і гальмівного барабана з подальшим викручуванням гайок, призначених для закріплення панчохи на півосі. Найпростіше процедуру виконувати з використанням воротка з подовженою голівкою на 17 мм.
  • Після викручування всіх гайок необхідно демонтувати піввісь. При цьому важливо забезпечити легкий нахил автомобіля таким чином, щоб запобігти витіканню мастила в процесі виконання процедури.
  • Демонтаж сальника можна виконати будь-яким зручним способом, але найпростіше його витягти із застосуванням саморіза, за який за допомогою плоскогубців сальник витягується з установчого місця.
  • Встановлення нового сальника виконується в зворотному порядку, але для правильного «запресування» найкраще використовувати метод легкого простукування молотком таким чином, щоб уникнути деформації самого виробу і рівномірно заштовхати його в необхідний простір.

В цілому весь процес ремонту не можна назвати надто складним, але він вимагає наявності спеціальних інструментів і досвіду, що дещо ускладнює завдання для початківців автолюбителів.

сальник півосі

Що ми пропонуємо

Послуги нашого автосервісу тим і гарні, що ми всі турботи беремо на себе, гарантуючи при цьому високу якість виконання робіт будь-якої складності.

Крім очевидних переваг співпраці з нами, є і ті, які помітні далеко не відразу. В їх число можна віднести істотну різницю в ринковій і нашій вартості запчастин і витратних матеріалів. Прорахунок вартості послуг також в першу чергу орієнтований на користь наших клієнтів. Ну і найважливіше — виконання робіт будь-якої складності у нас забирає мінімальну кількість часу без зниження рівня якості.

Потрібен якісний ремонт авто?
Наші кваліфіковані майстри радо вам допоможуть!

Дзвоніть:

067 197-01-01
063 197-01-01

Натисніть на кнопку нижче, щоб записатися на обслуговування або уточнити будь-які ваші запитання.