(067)/(063)197-01-01

info@avtoanatomia.kiev.ua

Пн-Нд з 9:00 до 20:00

Пн-Нд з 9:00 до 20:00

 
Визначити ймовірний вихід з ладу сайлентблоку досить просто, якщо чуйно «прислухатися» до роботи автомобіля в русі. Основні ознаки несправності виглядають наступним чином:

  • зниження керованості автомобіля;
  • погіршення керованості рульового колеса;
  • наявність тихих стукотів при русі по нерівній поверхні;
  • відчутні стуки при різких поворотах;
  • видимі деформації при візуальному огляді.

Досить часто порушення роботи сайлентблоку пов’язане не тільки з його фізичним зносом, а й впливом агресивного навколишнього середовища, особливо в зимовий період.

НАШІ ЦІНИ

Послуга Ціна, грн
Заміна сайлентблоків від 95

Як усунути поломку

Щоб виконати роботу по заміні сайлентблоку максимально швидко і «безболісно», варто виконувати роботу на оглядовій ямі або підйомнику. Це істотно спростить завдання, оскільки один з максимально ефективних способів усунення старого сайлентблоку — його випресовування з посадкового гнізда в механічний спосіб. Це вимагає певних фізичних зусиль, особливо якщо матеріал виробу вже встиг втратити свою еластичність.

В особливо складних випадках усунення старого вузла проводиться шляхом його випалювання відкритим вогнем, хоча застосовують подібний спосіб вкрай рідко.

Заміна сайлентблоків Київ
Що стосується установки нового сайлентблоку, то цей процес значно складніший, ніж демонтаж старої деталі. Залежно від типу і місця розташування процес монтажу може досить сильно відрізнятися, оскільки запресувати сайлентблок в вушко досить складно з огляду його щільне прилягання і необхідності збереження цілісності в процесі установки. З цієї причини слід приділити достатню увагу деяким підготовчим роботам:

  1. Повне усунення залишків старого сайлентблоку. Допоможе в цьому щітка з металевим ворсом і інші подібні інструменти.
  2. Усунення іржі та інших видимих ​​дефектів. Це дозволить спростити процес запресовування при наявності гладкої внутрішньої поверхні вушка.
  3. Обробка мильним розчином. Він служить в якості мастила, оскільки будь-які продукти нафтопереробки негативно позначаються на цілісності структури сайлентблоку.

Після цього виріб досить просто монтується в своє робоче положення.

Наші переваги

Відмітна особливість автосервісу полягає в тому, що при високій складності технологічного процесу заміни сайлентблоку ми виконуємо всю роботу в максимально стислі терміни, гарантуючи при цьому високу якість. Також ми пропонуємо якісні та надійні запчастини по цілком адекватній вартості за рахунок співпраці з багатьма постачальниками.

Потрібен якісний ремонт авто?
Наші кваліфіковані майстри радо вам допоможуть!

Дзвоніть:

067 197-01-01
063 197-01-01

Натисніть на кнопку нижче, щоб записатися на обслуговування або уточнити будь-які ваші запитання.